✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$133.35
LFS105N Varta Professional Dual Purpose Leisure Battery 105Ah (820054080)—
$133.35
The Story
All Prices Include VAT
| Brand | Varta |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Wet |
| Capacity (C20) | 105 Ah |
| CCA (EN) | 800 A |
| Length | 330 mm |
| Width | 172 mm |
| Height inc. terms | 238 mm |
| Guarantee | 2 Years |
Warranty 3 Years
Description
All Prices Include VAT
| Brand | Varta |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Wet |
| Capacity (C20) | 105 Ah |
| CCA (EN) | 800 A |
| Length | 330 mm |
| Width | 172 mm |
| Height inc. terms | 238 mm |
| Guarantee | 2 Years |
Warranty 3 Years











