GF12063YO SONNENSCHEIN GEL BATTERY (GF1263Y / GF 12 63 YO) 12V 70AH
HomeStore
-65%
Technology GEL
Capacity 70Ah
Length 260 mm
Width 171 mm
Height inc. terms 210 mm
Weight 23 Kg
Warranty 1 Year
Battery Type: GF12063YO
Technology GEL
Capacity 70Ah
Length 260 mm
Width 171 mm
Height inc. terms 210 mm