
Original: $334.30
-65%$334.30
$117.00The Story
All Prices Include VAT
| Brand | SONNENSCHEIN |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | GEL |
| Capacity | 70Ah |
| Length | 260 mm |
| Width | 171 mm |
| Height inc. terms | 210 mm |
| Weight | 23 Kg |
Warranty 1 Year
Battery Type: GF12063YO
Description
All Prices Include VAT
| Brand | SONNENSCHEIN |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | GEL |
| Capacity | 70Ah |
| Length | 260 mm |
| Width | 171 mm |
| Height inc. terms | 210 mm |
| Weight | 23 Kg |
Warranty 1 Year
Battery Type: GF12063YO












