GF12105V SONNENSCHEIN GEL BATTERY (GF 12 105 V) 12V 120AH
HomeStore
-65%
The Story
All Batteries are Made By Leading Manufacturers
Sonnenschein GEL Leisure
All Prices Include VAT
Brand SONNENSCHEIN
Voltage 12 Volts
Technology GEL
Capacity 120 Ah
Length 345 mm
Width 171 mm
Height inc. terms 283 mm
Weight 38.7 Kg
Warranty 1 Year
Battery Type: GF12105V
Description
Sonnenschein GEL Leisure
All Prices Include VAT
Brand SONNENSCHEIN
Voltage 12 Volts
Technology GEL
Capacity 120 Ah
Length 345 mm
Width 171 mm
Height inc. terms 283 mm
Weight 38.7 Kg
Warranty 1 Year
Battery Type: GF12105V
GF12105V SONNENSCHEIN GEL BATTERY (GF 12 105 V) 12V 120AH | Powerland