
Original: $215.15
-65%$215.15
$75.30The Story
All Batteries are Made By Leading Manufacturers
All Prices Include VAT
| Brand | Hankook |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Sealed Calcium |
| Capacity | 200 Ah |
| Length | 512 mm |
| Width | 275 mm |
| Height inc. terms | 236 mm |
| Weight | 57.1 Kg |
Warranty 2 Years
Battery Type: 624
Description
All Batteries are Made By Leading Manufacturers
All Prices Include VAT
| Brand | Hankook |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Sealed Calcium |
| Capacity | 200 Ah |
| Length | 512 mm |
| Width | 275 mm |
| Height inc. terms | 236 mm |
| Weight | 57.1 Kg |
Warranty 2 Years
Battery Type: 624












