
The Story
All Batteries are Made By Leading Manufacturers
All Prices Include VAT
| Brand | Hankook |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Sealed Calcium |
| Capacity | 200 Ah |
| Length | 516 mm |
| Width | 274 mm |
| Height inc. terms | 238 mm |
| Weight | 59.2 Kg |
Warranty 2 Years
Battery Type: 624
Description
All Batteries are Made By Leading Manufacturers
All Prices Include VAT
| Brand | Hankook |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Sealed Calcium |
| Capacity | 200 Ah |
| Length | 516 mm |
| Width | 274 mm |
| Height inc. terms | 238 mm |
| Weight | 59.2 Kg |
Warranty 2 Years
Battery Type: 624












