Leoch Superior Lead Carbon AGM 115Ah Battery (LDC12-115-G31-DT)
HomeStore
The Story
12V 118Ah power output.
Dimensions - 330L x 173W x 237H
Technology AGM
Capacity (C5) 107 Ah
Capacity (C10) 113 Ah
Length 330 mm
Width 173 mm
Height inc. terms 237 mm
Height exc. terms 212 mm
Guarantee 1 Year
Description
12V 118Ah power output.
Technology AGM
Length 330 mm
Width 173 mm
Height inc. terms 237 mm
Height exc. terms 212 mm