LSLA20-12 LUCAS SLA BATTERY 12V 20AH
HomeStore
1 Year Warranty
Terminals Positive Front RightBolt Through
Brand Lucas
Voltage 12 Volts
Technology AGM
Capacity (C20) 20 Ah
Length 180 mm
Width 76 mm
Height inc. terms 167 mm
1 Year Warranty
Brand Lucas
Voltage 12 Volts
Technology AGM
Capacity (C20) 20 Ah
Length 180 mm
Width 76 mm
Height inc. terms 167 mm
Guarantee 1 Year
LSLA20-12 LUCAS SLA BATTERY 12V 20AH | Powerland