LSLA3.2-12 Lucas Sealed Lead Acid Battery 12V 3.2Ah
HomeStore
1 Year Warranty
Terminals Terminals on End, Positive RightF1 Spade Terminal
Brand Lucas
Voltage 12 Volts
Capacity (C20) 3.2 Ah
Length 134 mm
Width 67 mm
Height inc. terms 64 mm
1 Year Warranty
Brand Lucas
Voltage 12 Volts
Capacity (C20) 3.2 Ah
Length 134 mm
Width 67 mm
Height inc. terms 64 mm
Guarantee 1 Year
LSLA3.2-12 Lucas Sealed Lead Acid Battery 12V 3.2Ah | Powerland