LSLA4.5-12 LUCAS SEALED LEAD ACID BATTERY 12V 4.5AH
HomeStore
1 Year Warranty
Terminals Positive Front LeftF2 Spade Terminal
Brand Lucas
Voltage 12 Volts
Technology AGM
Capacity (C20) 4.5 Ah
Length 90 mm
Width 68 mm
Height inc. terms 105 mm
Guarantee 1 Year
Barcode (EAN) 5060196062386
1 Year Warranty
Brand Lucas
Voltage 12 Volts
Technology AGM
Capacity (C20) 4.5 Ah
Length 90 mm
Width 68 mm
Height inc. terms 105 mm
Guarantee 1 Year
Barcode (EAN) 5060196062386
LSLA4.5-12 LUCAS SEALED LEAD ACID BATTERY 12V 4.5AH | Powerland