LSLC104-12 LUCAS NUMAX AGM BATTERY 12V 104AH (SLC104-12)
HomeStore
-65%
The Story
Maintenance Free
1 Year Warranty
Terminals Positive Front LeftFemale Thread
Brand Lucas
Voltage 12 Volts
Technology AGM
Capacity (C20) 104 Ah
Length 305 mm
Width 171 mm
Height inc. terms 224 mm
Guarantee 1 Year
Description
Maintenance Free
1 Year Warranty
Brand Lucas
Voltage 12 Volts
Technology AGM
Capacity (C20) 104 Ah
Length 305 mm
Width 171 mm
Height inc. terms 224 mm
Guarantee 1 Year
LSLC104-12 LUCAS NUMAX AGM BATTERY 12V 104AH (SLC104-12) | Powerland