LSLC120-12 LUCAS AGM BATTERY 12V 120AH
HomeStore
1 Year Warranty
Terminals Positive Front LeftFemale Thread
Technology AGM
Capacity (C20) 120 Ah
Length 409 mm
Width 176 mm
Height inc. terms 225 mm
1 Year Warranty
Technology AGM
Capacity (C20) 120 Ah
Length 409 mm
Width 176 mm
Height inc. terms 225 mm
Guarantee 1 Year
LSLC120-12 LUCAS AGM BATTERY 12V 120AH | Powerland