LSLC18-12 LUCAS SEALED LEAD ACID BATTERY 12V 18AH
HomeStore
1 Year Warranty
Terminals Positive Front RightBolt Through
Technology AGM
Capacity (C20) 18 Ah
Length 180 mm
Width 75 mm
Height inc. terms 167 mm
Guarantee 1 Year
Barcode (EAN) 5060196062454
1 Year Warranty
Technology AGM
Capacity (C20) 18 Ah
Length 180 mm
Width 75 mm
Height inc. terms 167 mm
Guarantee 1 Year
Barcode (EAN) 5060196062454
LSLC18-12 LUCAS SEALED LEAD ACID BATTERY 12V 18AH | Powerland