LSLC200-12 LUCAS AGM BATTERY 12V 200AH
HomeStore
1 Year Warranty
Terminals Terminals on End, Positive RightFemale Thread
Brand Lucas
Voltage 12 Volts
Technology AGM
Capacity (C20) 200 Ah
Length 522 mm
Width 238 mm
Height inc. terms 220 mm
1 Year Warranty
Brand Lucas
Voltage 12 Volts
Technology AGM
Capacity (C20) 200 Ah
Length 522 mm
Width 238 mm
Height inc. terms 220 mm
Guarantee 1 Year
LSLC200-12 LUCAS AGM BATTERY 12V 200AH | Powerland