LSLC260-12 LUCAS AGM BATTERY 12V 260AH
HomeStore
1 Year Warranty
Terminals Terminals on End, Positive RightFemale Thread
Brand Lucas
Voltage 12 Volts
Technology AGM
Capacity 260 Ah
Length 521 mm
Width 269 mm
Height inc. terms 220 mm
1 Year Warranty
Brand Lucas
Voltage 12 Volts
Technology AGM
Capacity 260 Ah
Length 521 mm
Width 269 mm
Height inc. terms 220 mm
Guarantee 1 Year
LSLC260-12 LUCAS AGM BATTERY 12V 260AH | Powerland