LSLC85-12 LUCAS SEALED BATTERY 12V 85AH
HomeStore
1 Year Warranty
Terminals Positive Front LeftFemale Thread
Brand Lucas
Voltage 12 Volts
Technology AGM
Capacity (C20) 85 Ah
Length 260 mm
Width 160 mm
Height inc. terms 233 mm
1 Year Warranty
Brand Lucas
Voltage 12 Volts
Technology AGM
Capacity (C20) 85 Ah
Length 260 mm
Width 160 mm
Height inc. terms 233 mm
Guarantee 1 Year
LSLC85-12 LUCAS SEALED BATTERY 12V 85AH | Powerland