LUCAS LSLA10-12 MOBILITY BATTERY 12V 10AH
HomeStore
The Story
Maintenance Free
1 Year Warranty
Terminals Terminals on End, Positive LeftF1 Spade Terminal
Brand Lucas
Voltage 12 Volts
Technology AGM
Capacity (C20) 10 Ah
Length 151 mm
Width 65 mm
Height inc. terms 117 mm
Guarantee 1 Year
Barcode (EAN) 5060196067664
Description
Maintenance Free
1 Year Warranty
Brand Lucas
Voltage 12 Volts
Technology AGM
Capacity (C20) 10 Ah
Length 151 mm
Width 65 mm
Height inc. terms 117 mm
Guarantee 1 Year
Barcode (EAN) 5060196067664
LUCAS LSLA10-12 MOBILITY BATTERY 12V 10AH | Powerland