LUCAS LSLA12-12 MOBILITY BATTERY 12V 12AH
HomeStore
1 Year Warranty
Terminals Terminals on End, Positive LeftF2 Spade Terminal
Brand Lucas
Voltage 12 Volts
Capacity (C20) 12 Ah
Length 151 mm
Width 98 mm
Height inc. terms 100 mm
Guarantee 1 Year
Barcode (EAN) 5060196067671
1 Year Warranty
Brand Lucas
Voltage 12 Volts
Capacity (C20) 12 Ah
Length 151 mm
Width 98 mm
Height inc. terms 100 mm
Guarantee 1 Year
Barcode (EAN) 5060196067671
LUCAS LSLA12-12 MOBILITY BATTERY 12V 12AH | Powerland