LUCAS LSLC140-12 AGM BATTERY 12V 140AH
HomeStore
1 Year Warranty
Terminals Positive Front LeftFemale Thread
Technology AGM
Capacity (C20) 140 Ah
Length 342 mm
Width 172 mm
Height inc. terms 280 mm
1 Year Warranty
Technology AGM
Capacity (C20) 140 Ah
Length 342 mm
Width 172 mm
Height inc. terms 280 mm
Guarantee 1 Year
LUCAS LSLC140-12 AGM BATTERY 12V 140AH | Powerland