✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$13.45
Original: $38.44
-65%NTZ10S NUMAX MOTORBIKE BATTERY 12V 8.5Ah 130CCA YTZ10S—
$38.44
$13.45The Story
| Brand | Numax |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity (C20) | 8.5 Ah |
| CCA (EN) | 130 A |
| Length | 150 mm |
| Width | 87 mm |
| Height inc. terms | 93 mm |
| Guarantee | 1 Year |
Type - YTZ10S
Description
All Prices Include VAT
| Brand | Numax |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity (C20) | 8.5 Ah |
| CCA (EN) | 130 A |
| Length | 150 mm |
| Width | 87 mm |
| Height inc. terms | 93 mm |
| Guarantee | 1 Year |
Type - YTZ10S





