
Original: $260.76
-65%$260.76
$91.27The Story
All Prices include VAT
| Brand | Odyssey |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity (C10) | 32 Ah |
| Capacity (C20) | 34 Ah |
| CCA (SAE) | 400 A |
| PHCA (5 sec) | 950 A |
| Length | 250 mm |
| Width | 97 mm |
| Height inc. terms | 156 mm |
| Guarantee | 2 Years |
WEIGHT: 9.5 KG
Battery Type:
PC950
Description
All Prices include VAT
| Brand | Odyssey |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity (C10) | 32 Ah |
| Capacity (C20) | 34 Ah |
| CCA (SAE) | 400 A |
| PHCA (5 sec) | 950 A |
| Length | 250 mm |
| Width | 97 mm |
| Height inc. terms | 156 mm |
| Guarantee | 2 Years |
WEIGHT: 9.5 KG
Battery Type:












