Victron Energy ANL-fuse 400A/80V for 48V products (1 pc) – CIP142400000
HomeStore
The Story
ANL-fuse 400A/80V for 48V products (1 pc)
    Brand
    Victron Energy
    Manufacturer Part Number
    CIP142400000
    Appr. Voltage Drop
    125 mV
    Cold Resistance
    0.3
    Warranty
    5 Years
    Description
      Brand
      Victron Energy
      Manufacturer Part Number
      CIP142400000
      Appr. Voltage Drop
      125 mV