Victron Energy MEGA-fuse 200A/58V for 48V products (1 pc) – CIP137200010
HomeStore
The Story
Brand
Victron Energy
Manufacturer Part Number
CIP137200010
Warranty
5 Years
Country of Manufacture
India
Appr. Voltage Drop
80 mV
Cold Resistance
0.25
Description
Brand
Victron Energy
Manufacturer Part Number
CIP137200010
Warranty
5 Years
Country of Manufacture
India
Appr. Voltage Drop
80 mV
Cold Resistance
0.25
Victron Energy MEGA-fuse 200A/58V for 48V products (1 pc) – CIP137200010 | Powerland