Victron Energy ANL-fuse 500A/80V for 48V products (1 pc) – CIP142500000
HomeStore
    Manufacturer Part Number
    CIP142400000
    Appr. Voltage Drop
    125 mV
    Cold Resistance
    0.3
      Manufacturer Part Number
      CIP142400000
      Appr. Voltage Drop
      125 mV
      Cold Resistance
      0.3
      Warranty
      5 Years
      Victron Energy ANL-fuse 500A/80V for 48V products (1 pc) – CIP142500000 | Powerland