Victron Energy MEGA-fuse 125A/58V for 48V products (1 pc) – CIP137125010
HomeStore
The Story
Brand
Victron Energy
Manufacturer Part Number
CIP137125010
Warranty
5 Years
Appr. Voltage Drop
90 mV
Cold Resistance
0.4
Description
Brand
Victron Energy
Manufacturer Part Number
CIP137125010
Warranty
5 Years
Appr. Voltage Drop
90 mV
Cold Resistance
0.4
Victron Energy MEGA-fuse 125A/58V for 48V products (1 pc) – CIP137125010 | Powerland