Victron Energy MEGA-fuse 300A/58V for 48V products (1 pc) – CIP137300010
HomeStore
    Manufacturer Part Number
    CIP137300010
    Appr. Voltage Drop
    80 mV
    Cold Resistance
    0.17
      Manufacturer Part Number
      CIP137300010
      Appr. Voltage Drop
      80 mV
      Cold Resistance
      0.17
      Victron Energy MEGA-fuse 300A/58V for 48V products (1 pc) – CIP137300010 | Powerland