Victron Energy MIDI-fuse 100A/58V for 48V products (1 pc) – CIP133100010
HomeStore
The Story
Brand
Victron Energy
Manufacturer Part Number
CIP133100010
Warranty
5 Years
Appr. Voltage Drop
70 mV
Cold Resistance
0.45
Description
Brand
Victron Energy
Manufacturer Part Number
CIP133100010
Warranty
5 Years
Appr. Voltage Drop
70 mV
Cold Resistance
0.45
Victron Energy MIDI-fuse 100A/58V for 48V products (1 pc) – CIP133100010 | Powerland