Victron Energy Solar Panel 24V 330W Poly series 4b – SPP043302402
HomeStore
Manufacturer Part Number
SPP043302402
GTIN
Voltage
24V
Nominal Power
330W
Number of Cells in Series
72
Maximum System Voltage
1000V
Dimensions
L1980 x W1002 x D40mm
Weight
23Kg
Manufacturer Part Number
SPP043302402
GTIN
Voltage
24V
Nominal Power
330W
Number of Cells in Series
72
Maximum System Voltage
1000V
Dimensions
L1980 x W1002 x D40mm
Weight
23Kg
Warranty
5 Years
Victron Energy Solar Panel 24V 330W Poly series 4b – SPP043302402 | Powerland